Skip to content

RFA – LT

Rozvaděčová skříň typu RFA-LT je univerzální skříň pro rozvod elektrické energie se širokým spektrem použití. Její rozměrová variabilnost, univerzálnost a vysoké krytí umožňuje použití jak v průmyslu, tak i v institucích jako jsou školy, banky, úřady atd.

IRIS

Rozvaděčová skříň typu IRIS je univerzální nástěnná skříň pro prvky strukturovaných kabeláží menšího rozsahu, nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů se širokým spektrem použití. Její rozměrová variabilnost, univerzálnost a vysoké krytí umožňuje použití jak v průmyslu, tak i v institucích jako jsou školy, banky, úřady atd.

IRIS-A

Rozvaděčová skříň typu IRIS-A je univerzální nástěnná skříň pro prvky strukturovaných kabeláží menšího rozsahu, nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů se širokým spektrem použití. Její rozměrová variabilnost, univerzálnost a vysoké krytí umožňuje použití jak v průmyslu, tak i v institucích jako jsou školy, banky, úřady atd.

IRIS-R

Rozvaděčová skříň typu IRIS-R je ekonomická univerzální stojanová skříň pro rozvod elektrické energie s širokým spektrem použití. Její rozměrová variabilnost, vysoké krytí a univerzálnost umožňuje použití jak v průmyslu, tak i v institucích, jako jsou školy, banky, úřady atd.

KMZ

Skříň modulární KMZ je oceloplechová rozvodnice určená pro instalaci do stěny (pod omítku). Dveře je možné otočit o 180° dle potřeby. Vnitřní prostor je oddělen odnímatelnými kryty, které je možno zaplombovat. Přivést kabeláž do rozvodnice je možné, z horní, dolní i boční strany.

KROMEXIM Products spol. s r.o. (centrála KM) GPS Location: N 49°18´25,40´´, E 17°24´19,40´´

Hulínská 2383, 767 01 Kroměříž, CZ
IČO: 25303414, DIČ: CZ25303414
b. účet v ČS a.s.: 2654542/0800
společnost je zapsána v OR u KS v Brně, oddíl C, vložka 23856